Accutek 3v3 Challenge

Sponsored by Bronco Youth Basketball


Bracket                            Champion              Score                  Runner-Up
Boys 3/4 grade            "SOL"-diers               15 - 4                 SD Warriors

Champions: Jarrett Reyes, Lucas Huang, Daniel Greathouse, Jaiden Schube





Bracket                            Champion                 Score                    Runner-Up
Boys 5th grade             Nighthawks                15 - 14                  DC Superheroes

Champions: Ben Howell, Jackson Cottle, Ryan Moghaddas, Noah Ahooja





Bracket                            Champion                    Score                   Runner-Up
Boys 6th grade            House of Hoops              13 - 5                      And 1

Champions:  Garett Savage, Tyler Gibbons, Evan Hopp, Aiden Grabowski





Bracket                            Champion                 Score                 Runner-Up
Boys 7th grade               The Beasts                15 -  9                Run 'n Gun

Champions:  Caden Briner, Domenic Moore, Anthony Loza





Bracket                            Champion               Score               Runner-Up
Boys 8th grade               "The Fam"              15 - 14             Nighthawks

Champions: Jared Brown, Jonny Tanner, Hudson Soffer, Angelo Ducksworth





Bracket                            Champion                 Score             Runner-Up
Girls 3/4 grade               Darylz Favoritez          13 - 2              Turn It Up

Champions:  Jena Herrera, Bailey Barnhard, Genessa Ong, Layla Jamison





Bracket                            Champion                Score            Runner-Up
Girls 5th grade                Blue Crush              12 - 9           Disney Ballers

Champions:  Simran Randhawa, Mackenzie Rogers, Katrina Bolger, Olivia Keltner





Bracket                            Champion                 Score             Runner-Up
Girls 6th grade                 Si's Army                  11 - 7                  M.A.C.

Champions: Keeley Giles, Savannah Nembo, Stella Watters, Morgan Forbes





Bracket                            Champion                  Score               Runner-Up
Girls 8th grade                Lights Out                 10 - 8                Sol Sisters   

Champions: Syd the Kid, Vanessa Tredo, Acacia Dento





Bracket                            Champion                      Score             Runner-Up
HS (Co-Ed)                  The Benchwarmers            15 - 9          The Baseballers

Champions:  Conner Nelson, Jake Moore, Chase Howard, Scott McKirdy





[ LOGIN ]
X
Bronco Basketball Login